Choose your languageand country
German
Polish
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana
Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana

Srebrna kula Ø 25 cm - gwintowana

  • Kula dekoracyjna
  • Średnica: 25 cm
  • Waga: 410 g
  • Materiał: stal nierdzewna 201
  • Powierzchnia: polerowana
  • Gwint wewnętrzny aluminiowy fi 8
27,74 €
inkl. MwSt / szt.
Schnelles Einkaufen 1-Click(ohne Registrierung)
14 Tage für einfache Rückgabe
Sicher einkaufen

Stalowa, srebrna kula dekoracyjna Ø 25 cm gwintowana

Kula wykonana jest z blachy nierdzewnej, łączona jest z dwóch półkul i dokładnie wypolerowana do uzyskania lustrzanej powierzchni. Kula nie jest pokrywana chromem ani też inną powłoką. Jej wyjątkowość polega na tym, że jest w całości wykonana z blachy nierdzewnej, dzięki czemu nie wyblaknie od słońca, nie powstaną odpryski na powierzchni ani pęknięcia po sezonie zimowym, jak ma to miejsce w dekoracjach ceramicznych. Jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne: mróz, deszcz, śnieg czy palące słońce.

W środku kula jest pusta, grubość ścianki to 0,6 mm. Wysoka odporność sprawia, że stalowe kule ozdobne mają szerokie zastosowanie przy aranżacji ogrodów i parków. Dekoracyjne kule to coś dla miłośników nowoczesnego i luksusowego designu. Lustrzane dekoracje wspaniale odbijają promienie słoneczne i są nowoczesnym elementem architektury ogrodowej a także wnętrz w stylu glamour. Po srebrne dekoracje sięgają zawodowi architekci wnętrz, wykorzystując je jako oryginalny i ekskluzywny dodatek do zaprojektowanej przestrzeni. To element dekoracyjny, który jest hitem w ostatnim sezonie.

Kule gwintowane maja zastosowanie przy balustradach i poręczach ze stali nierdzewnej, jako element dekoracyjny przy produkcji płotów stalowych i innych dekoracji ogrodowych i meblowych.

W naszym asortymencie znajdziesz różne wielkości kul:  Ø 2 cm, Ø 3 cm, Ø 4 cm, Ø 5 cm,  Ø 6 cm, Ø 10 cm,  Ø 15 cm, Ø 20 cm, Ø 25 cm,  Ø 30 cm,  Ø 35 cm, Ø 40 cm i  Ø 50 cm.

Gwintujemy kule: Ø 4 cm, Ø 5 cm,  Ø 6 cm, Ø 10 cm,  Ø 15 cm, Ø 20 cm

Przy większych zamówieniach kul gwintowanych czas realizacji może się wydłużyć o 1 dzień.

W przypadku wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego.

 

 

Symbol
KG-25
Durchmesser
25 cm
Baumaterial
Rostfreier Stahl
Oberfläche
Poliert
Gewicht
180 Gramm
Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel