Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biżuteria ogrodowa

2019-05-17
Zapaleni ogrodnicy bez końca pielęgnują swoje ogrody, dosadzają nowe rośliny, pielęgnują dorodne okazy aby zapewnić im idealne warunki do wzrostu i kwitnienia. Często dekorują swoje ogródki i trawniki ciekawymi ozdobami ogrodowymi, nazywanymi często biżuterią ogrodową.Są to na pewno metalowe wtyczki ogrodowe, które są w ostatnim czasie często poszukiwane do nowoczesnych ogrodów. Na rynku jest duża różnorodność wtyczek ogrodowych, począwszy od plastikowych, poprzez wiklinowe, drewniane i szklane i zakończywszy na metalowych, które są zdecydowanie najtrwalsze. Wprowadzenie do architektury ogrodowej kamienia i betonu wspaniale komponuje się z dekoracjami ze stali nierdzewnej.

Dekoracje z metalu świetnie wyglądają na rabatach w kompozycjach grupowych po kilka sztuk lub do podtrzymywania innych wiotkich roślin. Potrafią również zdobić miejsca mniej atrakcyjne w naszym ogrodzie lub mogą podążać za roślinami najatrakcyjniejszymi w danym momencie.

Towarzystwo srebrnych kul lustrzanych o dużych rozmiarach przy dekoracjach lustrzanych na piku będzie doskonałym zestawieniem.

Metalowe kwiaty z kulą lustrzaną pośrodku, czy też dekoracje w lustrzanym wykończeniu doskonale sprawdzają się w roli biżuterii i przyciągają wzrok każdego gościa. Zaletą metalowych dekoracji jest ich trwałość. Mogą spędzać w ogrodzie cały rok, a zimowa aura im nie zaszkodzi. Metalowe dekoracje posłużą ci wiele sezonów!

Kule srebrne na piku wspaniale wypełniają przestrzeń nie tylko w ogrodzie ale i na trawniku. Dobrze prezentują się jako samodzielna dekoracja ogrodowa. Zestaw kilku różnych kul na piku lub w grupa kul o jednakowej średnicy nie pozostaną niezauważone, zwłaszcza gdy słońce odbija w nich swoje promienie.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019

Polecane

pixel