Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Zaczynaliśmy jako amatorzy – ogrodnicy. Ze starannością projektowaliśmy własny ogród, wyszukując odpowiednich dekoracji ogrodowych , które stworzyłyby niepowtarzalny klimat w naszym ogrodzie ( wyrazisty akcent) a jednocześnie nie byłyby już opatrzone i banalne.


Po długich i mozolnych poszukiwaniach trafiliśmy na kule srebrne, które od razu przypadły nam do gustu. Kula ze stali nierdzewnej to trwała i najmodniejsza ozdoba ogrodowa w ostatnim czasie, która także znajduje swoje zastosowanie dekoracyjne wewnątrz pomieszczeń, a poprzez lustrzane odbicie jest pięknym akcentem glamour w nowoczesnych salonach.


Wkrótce postanowiliśmy umożliwić zakup takich właśnie kul ogrodowych także innym osobom, które szukają trwałych, lustrzanych dekoracji do swojego domu i ogrodu.
Kule dekoracyjne znalazły wielu zwolenników i chętnie wieszane są w oknach oraz montowane w balustrady balkonowe i ogrodzenia.

 

O naszej pozycji na rynku decydujecie Wy - nasi klienci i to Wy wystawiacie nam opinię.
Patrząc , jakim obdarzyliście nas zaufaniem ,możemy stwierdzić, ze ta ocena jest dla nas bardzo ważna.
Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i poszerzanie swojej oferty zgodnie z najnowszymi trendami, więc znajdziesz u nas wiele innych dekoracji dla domu i ogrodu
Nasz sklep do wygoda, bezpieczeństwo zakupów, deklaracja szybkiej dostawy i gwarancja zwrotu towaru.

pixel