Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolorowe ogrody

2019-08-27

W ogrodach robi się kolorowo szybciej niż rok temu. To tylko jedno wróży.... szybciej zawita jesień w ogrodzie. Chyba pora się z tym pogodzić, bo ostatnie lata kończą się szybciej i coraz wcześniej sygnalizują zmianę aury na jesienną już pod koniec sierpnia. Wieczory stają się wyraźnie chłodniejsze a poranne zamglone przestrzenie w palecie z temperaturą i paletą barw u schyłku lata, przepowiadają nadejście kolejnej pory roku. Warto ustawić w ogrodzie rozświetlające dekoracje ogrodowe. Kule lustrzane pięknie prezentują się na tle kolorowych liści.

Pożegnaj krasnala! Kiedyś modne - dziś "tandetne". Za nic w świecie nie próbuj dekorować ogrodu pstrokatymi figurkami, plastikowymi krasnalami i zwierzątkami. To zabawki dla dzieci, niekoniecznie ozdoba ogrodu. Postaw na piękne, naturalne i ekologiczne dekoracje, których jest ogromny wybór. Zapraszam na www.srebrnekule.pl gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jesień w ogrodzie kojarzy się z opadającymi, kolorowymi liśćmi. Nie bez powodu też ta pora roku nazywana jest w naszym kraju " złotą, polską jesienią "- liście drzew i krzewów przybierają barwy przede wszystkim żółte, pomarańczowe, czerwone, rude i brązowe. Jesienią również ozdoby ogrodowe mogą mieć jesienne barwy. Najmodniejsze w tym sezonie rdzewione dekoracje ogrodowe, przepięknie prezentują się wśród traw i opadłych liści, bo przecież kolor rdzy jest typowym kolorem jesieni.

Warto w ogrodach sadzić pnącza, a najlepiej pozwolić im się piąć po murkach ozdobnych lub na ścianie budynku. Winobluszcz pięknie przebarwiający się na czerwono sprawi, że nawet w pochmurne i deszczowe dni będzie wydawał się jakby oświetlony słońcem, a przenikające się kolory liści wyglądają niezwykle dekoracyjnie. Srebrne kule lustrzane i inne dekoracje z blachy lustrzanej sprytnie ustawione pośród roślin pięknie odbijają czerwień liści. Dodatki ze stali nierdzewnej mogą pozastać w ogrodzie przez cały sezon - nie zaszkodzi im deszczi mróz, gdyż są całkowicie mrozoodporne.

Polecane

pixel