Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ogród piękny w styczniu!

2021-01-24

Większość z nas uważa, że zimą ogród śpi. Dni sa krótkie, szybciej zapada zmrok, a my i tak większość dnia spędzamy wewnątrz mieszkania. Brak kolorów i zieleni nie nastraja nas pozytywnie. Mamy wrazenie,że nasz ogród śpi...jest smutny...szary... Wcale nie musi tak być! Są dekoracje, które możesz eksponować w ogrodzie także zimą! Nasze srebrne złote kule ze stali nierdzewnej przepięknie prezentują sie na białej, śniegowej pierzynce, a blask słońca odbijający się w lustrzanej powierzchni kul przyciąga uwagę każdego ogrodnika. 

Nasze kule wykonane są ze stali nierdzewnej, mają cieńką ściankę o grubości 1 - 1,5 mm a w środku sa puste, dzieki czemu unoszą sie na wodzie. Nie są malowane ani chromowane. Lustrzaną powierzchnię uzyskuje się wyłącznie poprzez skrupulatne polerowanie powierzchni. Stawiając nasze kule w ogrodzie skutym lodem, masz pewność, że powierzchnia kuli nie ucierpi podczas mrozu. Niektórzy z naszych klientów zostawiają kule w oczku ogrodowym na czas mrozów, żeby skuta lodem kula w jeszcze większym stopniu odbijała piękno sadzawki czy basenu.

Nawet, gdy wszystko zasypane jest śniegiem w ogrodzie może być pięknie. Śniegowe czapeczki na krzewach, kulach czy ławeczkach wygladają ciekawie, a nawet zabawnie. W styczniu masz czas na planowanie ogrodu. Planowanie nasadzeń, przesadzeń i innych akcentów dekoracyjnych. Zaopatrując się w metalowe ozdoby, nabędziesz dekoracje, które posłużą ci przez wiele lat.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

pixel