Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podaruj serce...

2021-01-27

Nie umiesz słowami wyrazić swoich uczuć? Wyraź je upominkiem! Serce to odwieczny symbol miłości i przywiązania. Symbol serca jest jednym z najpopularniejszych motywów biżuterii, zawieszek ozdobnych i akcesoriów do wystroju wnętrz. Czasami wydaje się, że motyw serca jest zbyt banalny, jednak czasami właśnie o to chodzi, aby w prosty i piękny sposób wyrazić swoje uczucia. Taki upominek, będzie wyjątkowym podarunkiem, w naszym szczególnym dniu, bądź też miłą niespodzianką podarowany zupełnie spontanicznie przypominając o sobie. Obdarowując przyjaciółkę serduszkiem z pewnością podkreślisz tą szczególną, łączącą Was więź. Będzie to idealny sposób na utrzymanie serdecznych relacji. 

Zawieszka do okna w kształcie serduszka przepięknie prezentuje się rozświetlając nasze wnętrze. Wybór takiego upominku jest "strzałem w dziesiątkę" zarówno dla młodych kobiet, jak i tych starszych, a nawet naszych babć. Serce nie jest bowiem zarezerwowane tylko dla zakochanych, ale również jako symbol miłości łączącej dziecko i rodziców oraz dziadków. Takim prezentem możemy bez zbędnych słów pokazać mamie i babci jak ważne są dla nas! Przyjaźń, to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy doświadczyć w życiu. 

Serce? Czy to jest jeszcze modne? Motyw serca wydaje się oklepany i banalny, jednak ciągle jest "na fali" i nie zamierza się stamtąd ruszać. Prezent konieczny? Wyjątkowa pamiątka?... czy kiczowaty gadżet? Serce, które jak widać ma długą historię i szerokie znaczenie, jeszcze przez długi czas będzie towarzyszyło w naszym codziennym życiu. Dzięki swej uniwersalności, pięknemu kształtowi i wielokulturowej symbolice stało się ponadczasowym produktem, który zawsze będzie modny! 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

pixel