Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rdza w ogrodzie

2019-05-22
Najmodniejsze w tym sezonie są dekoracje ze stali Corten. Ozdoby ogrodowe wykonane z tej stali wyglądają jak stare, pordzewiałe dodatki dekoracyjne, jednak jest to efekt zamierzony. Stal Cortenowska ma podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne a pokryta równomiernie specjalnym preparatem przyspieszającym jej postarzanie, tworzy powierzchnię z równomierną warstwą rdzy.

Dodatki ogrodowe stylizowane na rdzę zamocowane do prostego pręta mają kształt motyla, korony, liści i kwiatów. Dekoracje w kształcie ryb, utknięte wśród traw, wspaniale naśladują ławicę ryb pośród morskich fal. takie dekoracje ogrodowe podkreślają każdy zakątek ogrodu, pieknie uzupełniaja rabaty bylinowe i idealnie komponują sie z czosnkiem ozdobnym.

Ulotne dmuchawce wykonane z metalu zostaną z nami przez cały rok utknięte w każdy zakątek ogrodu. Ogromny wybór dekoracji w naszym sklepie sprawi,że każdy znajdzie coś dla siebie. Ozdoby z drewna czy wikliny są piękne i naturalne, jednak ich trwałość jest krótka, zwłaszcza przy deszczowej aurze.

Duży wybór dekoracji w naszym sklepie sprawi,że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji na temat dekoracji ogrodowych umieściliśmy w poprzednich artykułach naszego bloga. Warto zajrzeć w poprzednie wpisy.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019

Polecane

pixel