Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Srebrne kule do okna....girlandy

2019-04-18
Jest już wiosna. Słońce wychodzi leniwie, ogrzewając nas w południe. Rośliny budzą się do życia. Kwitną pierwsze kwiaty, tulipany, krokusy czy forsycja.
My też zaczynamy działać aktywniej, chętniej wychodzimy na spacery i korzystamy ze światła słonecznego. Dzień robi się coraz dłuższy a blask promieni słonecznych dłużej pozostaje w naszych domach. Jesteśmy pełni energii,  chce nam się zmian, powiewu świeżości i ...jakby czegoś innego,nowego i ładniejszego. Myjemy okna , wieszamy uprane, pachnące firanki...ale czegoś tu jeszcze brakuje...w oknie.....może girlandy?

Girlanda z kul to hit w ostatnim sezonie. Składa się z kilku srebrnych kul stalowych zawieszonych na jednej lince w odpowiednich odległościach. Mamy kilka rodzai srebrnych łańcuchów, różniących się wielkością kulek i rozmieszczeniem ich na lince, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Od niedawna wykonujemy indywidualne projekty z wykorzystaniem naszych srebrnych kul. Na życzenie gwintujemy kule oraz wykonujemy girlandy w różnych kombinacjach . Zapraszamy po indywidualną wycenę: sklep@srebrnekule.pl.

Wydawałoby się, że to wyłącznie dekoracja bożonarodzeniowa, jednak niekoniecznie. Srebrne kule modne są przez cały rok. Kule do okna mają lustrzane odbicie, dzięki czemu sprawiają wrażenie elegancji i luksusu. Przepięknie odbijają promienie słoneczne, dlatego warto użyć srebrnych dekoracji zwłaszcza w pomieszczeniach w stylu glamour. Idealnym pomysłem jest połączenie girland z panelami, które wiesza się zamiast firanek a nowością w naszym sklepie jest girlanda do okna balkonowego o długości aż 150 cm.
Kule do okna występują również w wersji pojedynczej. Jest to jedna kula ze stali nierdzewnej zawieszona na lince zakończonej haczykiem ułatwiającym zawieszenie
ozdoby.

Efektownie prezentują się zestawy po trzy kule rożnej wielkości, zawieszone obok siebie. Linki w takim zestawie mają różne długości, aby kule nie wisiały w jednym rzędzie tylko na rożnych wysokościach. Kilka różnych girland zawieszonych w pustym kącie w salonie, z pewnością przykuje uwagę każdego Twojego gościa. Jedna girlanda umieszczona między firankami pośrodku okna znakomicie prezentuje się z zewnątrz.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019

Polecane

pixel