Choose your languageand country
niemiecki
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wizytówka ogrodu.

2021-03-11

Wizytówka  - najwazniejsze miejsce w ogrodzie!

Każdy z nas ma pewne miejsce w swoim ogrodzie, które jest na pierwszym planie, jest najpiękniejszym miejscem na posesji i z pewnością nie umknie uwadze żandego Waszego gościa. To jest z pewnością nasza wizytówka !

W długie zimowe wieczory, kiedy ogród smacznie spał, uwielbiałam szperać wsieci w poszukiwaniu perełek ogrodowych. W myslach tworzyłam nowe obsadzenia do ogrodu w towarzystwie wyszukanych ozdób ogrodowych. Zainspirowały mnie dekoracje, których nie spotkałam dotychczas w polskich sklepach. Kilka z nich ściagnęłam do swojego sklepu i z pewnością idealnie nadają sie na 'wizytowkę" ogrodu.

Wszystkie dodatki do ogrodu: wtyczki ogrodowe, srebrne kule, figury ogrodowe czy donice tworzą charakterystyczny klimat w ogrodzie, często są wspomnieniem niezapomnianej podróży lub cennym upominkiem. Moze warto w tm miejscu stworzyc przystanek na odpoczynek?

Kiedy zaczyna się ciepła wiosna automatycznie podążam myślami w kierunku kwiatów. Uwielbiam pierwsze stokrotki i bratki. Okienne patrapety dekoruję pierwszymi dostępnymi kwiatami, dzieki czemu juz w pierwszych dniach marca robi sie kolorowo. Oko cieszą nie tylko pierwsze kwiaty, ale i ciekawe metalowe donice i osłonki na kwiaty. Korytka metalowe stylizowane na rdzę przypadną do gustu miłosnikom stylu rustykalnego. Metalowe toppery utkniete dodatkowo w donicę z kwiatami będa z pewnoscią idealnym dopełnieniem wiosennych aranzacji.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021

Polecane

pixel